O nás

Profil společnosti

ProdejParfemu trade s.r.o. je přední českou společností v oblasti velko a maloobchodního prodeje značkových parfémů a kosmetiky. Společnost kromě výsadního postavení v České republice zaujímá významný podíl na trzích celé střední a východní Evropy. Základem firemní filosofie je bezvýhradná orientace na zákazníka, kterému spolupráce přináší vysokou hodnotu jak v oblasti produktové, tak i v rovině prodejního servisu, vždy s vysokou mírou osobní flexibility. Společnost je známá též vývojem trendních prodejních kanálů a provozem vlastní maloobchodní sítě s významnými podíly na všech etablovaných trzích.

sklad


Zkušenosti a tým

Společnost ProdejParfemu trade s.r.o. má více než 10 let zkušeností působení v oboru značkových parfémů a kosmetiky, obchodní oddělení zaměstnává zkušený tým profesionálů z uvedených oborů.

Skladové zázemí

Základním piliřem společnosti je vysoký objem skladových zásob, vlastní distribuční a logistická divize, díky kterým je dosahováno vysokého stupně plynulosti a efektivity v zásobování v rámci celého regionu střední Evropy i mimo ni. Hlavní skladové centrum společnosti o rozloze více než 3000  se nachází v Praze, Česká republika.

Produkty a nabídka

Sofistikovaný produktový systém a rozsáhlá spolupráce s dalšími významnými společnostmi v oboru přinášejí firmě ProdejParfemu trade s.r.o. jedinečné postavení jak do šíře nabídky, tak schopnosti dodávky vysokých objemů žádaného zboží včetně nových produktů.
Aktuálně je v portfoliu sortimentu společnosti více jak 200 světových značek parfémů, kosmetiky s celou šíří produktových linií.
Filosofií společnosti je soustavná nabídka plného sortimentu zboží ve velkém množství, tak aby byly plně a efektivně zajištěny požadavky partnerů jak v dlouhodobém, tak krátkodobém horizontu.

sklad
 

Vlastní maloobchodní síť

Společnost aktuálně zaujímá přední místo v České republice a na Slovensku v přímém on line internetovém prodeji, provozuje kamennou síť parfumerií ve stejné oblasti, významným způsobem zvyšuje objemy prodeje přímým maloobchodním odběratelům v celém regionu střední Evropy.

Spolupráce

Firma ProdejParfemu trade s.r.o. nabízí možnost spolupráce jak po straně nabídkové tak poptávkové. Nabídkou se rozumí zásobování nezávislých maloobchodních prodejců, síťových prodejců a dalších. Poptávkou naopak zájem o nákupy zboží
ve velkých objemů od všech seriózních distributorů v zemích působnosti společnosti.